Популярне

Подаруй каву

 В одній із кав’яреньУжгорода запровадили європейську традицію: кожен охочий може пригостити незнайомця. Девіз дійства - "Віддай якщо можеш, візьми якщо хочеш", символом є дві долоні різних людей, які підтримують одна одну. Така наліпка по всій Європі означає, що у цьому закладі можна чи то випити, чи то з`їсти щось подароване. Ідея належить італійцям, а розказав про неї світу відомий сценарист Антоніно Гуера. Раніше підвішена кава з’явилась у Харкові та Львові.

 "Підвішувати" можна каву, чай, тістечко чи сік. Оплативши за нього, відвідувач кав’ярні отримує магніт, який залишає на спеціальній дошці. Так, безкоштовні пропозиції бачать усі відвідувачі. 10 чи 20 грн. для когось може і невеликі гроші, а когось можуть зігріти чи нагодувати. Скористатись "підвішеними" пропозиціями може будь-хто. Акція стала досить популярною в місті. Тепер її ініціатори домовлятимуться із виробниками хлібобулочних виробів, аби ті також почали "підвішувати" хліб для тих, хто цього потребує. Розповідає 24 канал

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією