Популярне

З понеділка на Тернопільщині посилять карантин

Статистика захворюваності в Тернопільській області за останній тиждень значно погіршилилась, через що Тернопіль, Чортків, Бережани і Бережанський район потрапили до помаранчевої зони.

Населений пункт потрапляє до помаранчевої зони, якщо завантаженість ліжкомісць хворими на COVID-19 перевищує 50%. Тоді забороняється діяльність закладів розміщення, зокрема хостелів і туристичних баз, ресторанів у нічний час, спортзалів і фітнесцентрів, планові госпіталізації. Також діють вимоги зеленої і жовтої зон.

“Протягом останніх днів спостерігається стрімкий ріст захворюваності,  за вчорашній день 117 нових випадків. У  4624 випадках діагноз лабораторно підтверджений (4273 випадків – дорослі, 351 випадок – діти). Інтенсивний показник захворюваності – 415,3 випадки на 100 тисяч населення. В Україні цей показник – 258,7 випадків. Головна причина росту кількості хворих – люди розслабилися та не дотримуються вимог карантину”, – зазначила в. о. головної санітарної лікарки області Лідія Чайковська.

Додамо, що минулої доби на Тернопільщині зафіксовано 117 нових випадків коронавірусу, 40 з яких у Тернополі.

Коронавірус: хворих у світі стало більше на 267 тисяч | Українська ...

Інеса Рейвен
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією