Популярне

Бізнес

Чотири хороших трудових навичок, що допоможуть побороти хвилювання

У кожного працівника робочі будні пролітають у постійному русі , що призводить до хвилювання. Тому досить часто, при прийнятті на роботу увагу звертається на таку якість людини, як стресостійкість.

Онлайн-конференція для ЗМІ «Барометр ринку праці України 2016. Підсумки року»

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна (hh.ua) запрошує вас 27-го грудня на онлайн-конференцію «Барометр ринку праці України 2016. Підсумки року».

Запрошуємо на онлайн-конференцію для ЗМІ «Барометр ринку праці України 2016. Підсумки року»

Шановні представники медіа!

За що українці цінували роботодавців у 2016 році

За даними опитування роботодавців, дві третини з них змогли підвищити зарплату своїм співробітникам у 2016 році. Проте, незважаючи на підвищення, понад третина «білих комірців» стали менш лояльні до свого роботодавця.

Причини, через які звільняються найкращі співробітники

Успіхи та невдачі в бізнесі напряму залежать від задіяних у ньому талантів. Але, незважаючи на всі зусилля компанії з утримування персоналу, талановиті кадри часто звільняються.

Материнський інстинкт чи кар’єрні амбіції: чому українки завчасно виходять з декрету

Дві треті українок виходять з декретної відпустки раніше відведеного терміну. За даними Міжнародного кадрового порталу hh.ua, головними причинами такого рішення називають бажання покращити матеріальне становище сім’ї, а також страх втратити кваліфікацію і стати незатребуваною на ринку праці.

Корпоративна культура на підприємстві

Для ефективного функціонування кожне підприємство повинно мати у наявності матеріальні, нематеріальні, фінансові та трудові ресурси.

Квадрант грошового потоку за Робертом Кійосакі

Роберт Кійосакі – професійний інвестор, бізнесмен та автор серії книг про управління особистими фінансовими ресурсами. Перша його книжка «Багатий тато, бідний тато» принесла йому великий успіх та популярність.

Скільки зараз заробляють українці й чи задоволені вони своєю зарплатою

Протягом останніх півроку рівень доходу зріс лише в третини українців. При цьому в більшості випадків зростання заробітних плат не перевищило 15-20% і, на думку «білих комірців», суттєво не вплинуло на їхній добробут.

Особливості горизонтального і вертикального типу кар’єри

Багато хто вважає, що кар’єра — це процес постійного підвищення на посаді. Від молодшого спеціаліста до старшого, від асистента до топ-менеджера.

Матриця тайм-менеджменту

Питання правильної організації свого часу завжди є актуальним. Час – це один із ресурсів, яким неможливо збагатитися протягом життя. І якщо ви маєте такий ресурс, то вам лишається лише раціонально його використовувати. Це можливо при правильній розстановці своїх пріоритетів.

Випускників яких ВНЗ цінують роботодавці

Троє із п’яти роботодавців звертають увагу на диплом, якщо мають справу зі спеціалістом початкового рівня. Найбільш авторитетні, на їхню думку, рейтингові національні ВНЗ. А ось приватні навчальні заклади не викликають довіри у представників українських компаній. Про це детальніше — в результатах дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Три класи гравців на ринку праці

Ринок праці завжди в русі. І щоб хто не говорив, на ньому завжди є попит і пропозиція. Кожного дня десь закриваються вакансій, отримавши потрібних працівників, десь відкриваються в пошуку інших співробітників.

Родичі в компанії й упереджене ставлення до них

Родинні зв’язки стали нормою не лише у держ. структурах, але й у приватних компаніях. За даними опитування, три чверті «білих комірців» працювали раніше або працюють під протекцією родичів. Як ставляться українці до такого явища, дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Добросовісний платник податків не повинен контролювати чи дотримується контрагент податкового законодавства

Добросовісний платник податків не повинен контролювати чи дотримується контрагент податкового законодавства - це справа контролюючих органів.

Найкраща робота – це хобі, за яке платять гроші.

Дуже часто люди ходять на роботу для того, щоб забезпечити себе та свою сім’ю в матеріальному плані.

Хороший диплом – не гарантує хорошу роботу.

Міжнародний кадровий портал Head Hunter провів дослідження щодо значення диплома для роботодавців при прийомі кандидата на роботу.

Тепер українці роботу знаходять швидше і вимоги до зарплати не знижують

Збільшення кількості вакансій та зниження конкуренції на ринку праці призвели до скорочення термінів пошуку роботи. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, у 68% випадків тривалість пошуку тепер не перевищує 6 місяців.

В Мережу виходить розважальний мультсеріал про пошук роботи

З 15 листопада 2016 року в мережі інтернет стартує багатосерійний розважально-освітній мультсеріал «Пошук роботи» створений в рамках соціального проекту «Кар’єра поколінь».

Українські топ-менеджери: амбітні, досвідчені, але з поганою англійською

Топ-менеджери належать до тієї категорії пошукачів, яким знайти роботу складніше, ніж іншим. У середньому на одну вакансію претендують 12 спеціалістів, а в деяких проф. областях конкуренція сягає 30 пошукачів на вакантне місце.

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією